Veselam
Dzīvesveids

Varēs veikt bezmaksas ķermeņa sastāva pārbaudi Jūrmalas krāsu skrējienā0

Publicitātes foto

Šī gada 28. jūlijā Jūrmalā norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušais krāsu skrējiens. Atbalstot sportisku, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, BENU Aptieka piedāvā pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem veikt bezmaksas ķermeņa sastāva, kā arī citas vērtīgas pārbaudes, kas ļaus noskaidrot būtiskus datus par Jūsu ķermeni.

Jau šo sestdien Jūrmala pulcēs ikgadējā krāsu skrējiena dalībniekus, kas mēros 5 kilometru distanci caur krāsu kontrolpunktiem. Tāpat skrējienā pieejama 500 metrus līdz 1 kilometram garā bērnu distance. Atbalstot šo veselīga un aktīva dzīvesveida iniciatīvu, BENU Aptieka pasākuma ietvaros piedāvās interesentiem veikt ķermeņa sastāva pārbaudes, asinsspiediena mērījumus, kā arī nogaršot LIVSANE ūdenī šķīstošos vitamīnus. Mērījumi un degustācijas interesentiem būs pieejamas bez maksas. Šīs un citas interesantas aktivitātes varēs veikt BENU Aptiekas teltī, kas atradīsies sacensību starta-finiša zonā.

Būs padomāts arī par pašiem mazākajiem, kam BENU teltī paredzēts bērnu izklaižu stūrītis.
Pasākuma ietvaros piedāvātās ķermeņa sastāva pārbaudes ir īpaši mērījumi, kas tiek veikti, izmantojot atbilstošu tehniku, kura ļauj noteikt detalizētus ķermeņa sastāva rādītājus, tādus kā svars, ķermeņa masas indekss (ķermeņa masas un auguma samērs), ķermeņa tauku masas procentuālā attiecība pret ķermeņa kopējo masu, ūdens procentuālais saturs ķermenī, ķermeņa muskuļu masa, kaulu masa, ķermeņa bioloģiskais vecums un viscerālo tauku daudzums. Pārbaudes veic speciāli apmācīti BENU skaistuma un veselīga dzīvesveida speciālisti. Balstoties uz šo pārbaužu rezultātiem, ikviens var saņemt tieši sev piemērotas veselīga dzīvesveida rekomendācijas par ieteicamo uzturu un fizisko slodzi ikdienā.

LA.lv