Veselam
Ārstēšana

VIDEO: Trauma, kājas neklausa. Bet Valdis aktīvi saimnieko un vēlas satikt sievieti. Ne jau kalponi!0

Ekrānšāviņš no raidījuma “Trīs ceturtdaļas” video

Dzīvespriecīgais, 62 gadus vecais Valdis no Neretas, invaliditāti ieguva 12 gadu vecumā. “Man uzkrita mājas jumts un salauza ceturto skriemeli, puse no tā man nav, ir ievietoti stiprinājumi, dzelži. Ne jau blēņas darot tas notika – toreiz vajadzēja vasarā strādāt kolhozā, brīvpusdienas nopelnīt. Tētis bija celtnieks, mamma slaucēja. Pēc gada uztrenējos, kājas visas neatgāja, līdz ceļiem tās jūtu, pēdas nestrādā. Braucu ar mašīnu, ir traktoriņš, ar kuru nopļauju zāli,” stāsta Valdis.

Viņam ir meita un mazmeitas. Bija sieva. “Nesapratāmies, 25 gadus nodzīvojām, tad sagribēja jaunāku, veselu, dejot… Aizgāja. Es vēlētos satikt sievieti, kas nāktu dzīvot – ne jau kalponi! Nu ēst var taisīt. Veļu pats māku automātā iesvies,t zāli nopļaut. Gribētu atrast sievieti, kura saprastu mani, viņa tiks saprasta,” pārliecināts Valdis.

Viņš sakās piepildījis visu, ko pie sevis padomājis: “Ne jau uz mēnesi lidot. Bet, piemēram, dīķus izveidoju – lielākus un mazākas. Vienā audzēju karūsas, citā līdakas ar karūsāmm pats par viņām rūpējos. Vienā dīķī no kilograma līdz 10 kilogramiem!”

Viņš savulaik arī izmācījies par šuvēju.

“Ja jau esi uz šīs zemes, ir jādzīvo, ko citu darīt – citu variantu nav. Sēdēt raudāt?” Valdis retoriski vaicā, turpinot, “Kkā Neretā – veseli cilvēki palikuši, strādāt negrib, prasa 20 santīmus. Zinu, ka vajag alkoholam. Kad piedāvāju nopirkt maizi, saka, lai pats ēdu maizi.”

Vairāk par Valdi var uzzināt raidījuma “Trīs ceturtdaļas” sižetā.

 

LA.lv