Veselam
Dzīvesveids

VIDEO. 7 vingrinājumi, un tavas kājas nedēļas laikā kļūs slaidākas. Sāc jau šodien!0

Ekrānšāviņš no Youtube.com

Lūk, septiņu vingrojumu komplekss, kas nieka septiņās dienās padarīs tavas kājas ievērojami slaidākas. Vingrojumi, ko demonstrē trenere Lūsija Vainhema Rīda, kas palīdzējusi tūkstošiem cilvēku iegūt pievilcīgāku ķermeni, palīdzēs arī tev sasniegt neticamus rezultātus.

Viss, kas tev vajadzīgs šo vingrinājumu veikšanai, ir krēsls vai gulta un slotas kāts vai tai līdzīgs priekšmets. Katru vingrinājumu veic 60 sekundes.

1. vingrinājums

Nostājies krēsla vai gultas priekšā un saliektas kājas pamīšus cilā augšā un lejā, pieskaroties ar purngalu krēslam vai gultai. Vienlaikus turi rokas izstieptas plecu platumā un vēzē uz priekšu un atpakaļ. Sasprindzini vēdera muskuļus, jo šis vingrinājums ne tikai slaidina kājas, bet palielina arī tavu vispārējo fizisko sagatavotību. Ja vingrojums šķiet pārāk grūts, vari turēt rokas uz gurniem.

2.vingrinājums

Paņem slotas kātu, atspied tā galu sev priekšā. Veic izklupienus uz labo pusi, tad atgriezies centrā, pēc tam veic izklupienus uz kreiso pusi, 30 sekundes uz katru pusi.

3.vingrinājums

Veic spērienus ar kāju uz priekšu un uz sāniem, 30 sekundes ar katru kāju. Ja tev vajadzīgs līdzsvars, pieturies pie krēsla vai sienas. Plaukstas turi kopā virs krūtīm.

4.vingrinājums

Apsēdies uz krēsla, lai atzveltne būtu tev priekšā. Kājas izplet, cik vien iespējams, plati, turoties pie zemes ar purngaliem vai ar pilnu pēdu, un veic pietupienus. Jo zemāk tu pietupsies, jo lielāks būs efekts. Mēs fokusējamies uz kāju slaidināšanu, taču tāpēc, ka mēs veicam vingrojumus, kas ietekmē daudz muskuļu grupu, sadeg daudz kaloriju, kas nodrošina kopumā slaidāku figūru.

5.vingrinājums

Veic spērienus uz priekšu pamīšus ar vienu un ar otru kāju un līdztekus izdari boksa sitienus ar vienu un otru roku, kas savilkta dūrē. Sasprindzini vēdera muskuļus, turi taisnu muguru. Tev, iespējams, sākumā būs grūti pacelt kājas pietiekami augstu, taču pēc septiņām dienām tu pamanīsi, cik lielā mērā uzlabojusies tava lokanība un kustību amplitūda.

6.vingrinājums

Veic izklupienus pamīšus uz labo un kreiso pusi, ar plaukstu pieskaroties pretējās kājas papēdim. Brīdī, kad kājas satuvinās, izstiep rokas uz priekšu.

7. vingrinājums

Daļai cilvēku nepatīk veikt vingrojumus, guļot uz grīdas. Tāpēc šim vingrinājumam ir divas variācijas. Nogulies uz muguras, seja vērsta augšup, pacel kājas tieši virs gurniem, izplet tās iespējami plati un tad savieno. Ja tev nepatīk guļus pozīcija, veic vingrojumu, pamīšus cilājot saliektas kājas un ar plaukstu pieskaroties pretējās kājas ceļgalam vai purngalam.

Trenere arī iesaka – ja tu vēlies samazināt lieko tauku daudzumu kājās, papildus vingrinājumiem četras reizes nedēļā dodies vismaz 16 minūšu garās pastaigās. Turklāt, pēc viņas teiktā, pareiza dzīvesveida svarīga sastāvdaļa ir ne tikai regulāra vingrošana, bet arī uzturs, kas var būt ne tikai veselīgs, bet arī gards.

 

Avots: youtube.com

LA.lv