Veselam
Dzīvesveids

VIDEO: Vēl dažas idejas, kā vingrot divatā. Trenējam sēžas muskuļus! 0

Ekrānšāviņš no Youtube.com

Fitnesa entuziasts Viesturs Saldavs piedāvā otro daļu no četru pamācību video cikla ar vingrinājumiem, kuri veicami kopā ar partneri. Šoreiz akcents uz ķermeņa lejasdaļu – dibena un kāju muskuļiem.

Viesturs apgalvo, lai gan šīs ķemeņa daļas visvairāk ir iecīnījušas trenēt sievietes, tās ir vienlīdz svarīgas abiem dzimumiem. Tieši kāju muskuļu trenēšana papildus provocē testosterona izstrādi vīrešiem, kas atbild par pārējo muskuļu augšanu.

Šādi regulāri treniņi spēj aizvietot trenažieru vai crossfit zāles apmeklējumu, jo kā pretestība tiek izmantots partneris. Tie ir izpildāmi jebkurā vietā un laikā, tādēļ dzīves steidzīgajiem vairs nevar būt attaisnojumu par laika trūkumu. Vienīgais, kas ir nepieciešams, ir piemērots partneris – kolēģis, labs draugs vai ģimenes loceklis.

Šie vingrinājumi būs lielisks papildinājums tiem, kuri jau aktīvi trenējas – cilā svarus trenažieru zālē, apmeklē nodarbības, skrien svaigā gaisā vai nodarbojas ar citām aktivitātēm. Ja netrenējies vienatnē, noteikti pamudini savu partneri uz šādu treniņa papildinājumu! Daudzos demonstrētajos vingrinājumos ir iespējams sacensties, piemēram, kurš no jums izpildīs vairāk piegājienus 1 minūtē vai citā laika periodā; kurš no jums pirmais sāks atpalikt no otra, tajos vingrinājumos, kuri ir jaizpilda sinhroni.

Tomēr Viesturs atgādina, ka daudzi demonstrētie vingrinājumi ir ar augstu grūtības pakāpi, pirms to izpildīšanas ieteicams konsultēties ar profesionāļiem. Vislabāk ir sākt ar vienkāršākajiem vingrinājumiem.

LA.lv