Veselam
Dzīvesveids

Viens efektīvs vingrojums plakanam vēderam. Komentē fizioterapeite 0

Foto – fithacker.ru

Daudzi vēlas iegūt slaidu vidukli un spēcīgus vēdera muskuļus, taču tas ir diezgan sarežģīts uzdevums un prasa zināmu piepūli. Parasti tas nozīmē, kā jātērē daudz laika trenažieru zālē vai daudz jāvingro. Šis esot vienkāršāks veids, kā gūt patīkamu rezultātu. Internetā var atrast vingrojumu “vakuums”, kas solās būt lielisks, lai slaidinātu vidukli un nostiprinātu vēdera muskuļus.

Vingrojumu iesaka veikt tukšā dūšā. Iesācējiem labāk to veikt trīs piegājienos pa desmit sekundēm, pakāpeniski palielinot vingrojuma ilgumu līdz trim minūtēm, raksta portālā fithacker.ru.

Veselam.lv jautāja Veselības Centru Apvienības (VCA) poliklīnikas “Pulss 5” fizioterapeitei Lindai Kantei, kas jāievēro, veicot šo vingrojumu (papildinot video redzamo) un kādos gadījumos tas nebūtu ieteicams. “Šo vingrojumu vajadzētu veikt mazliet uzmanīgāk, lai pleci nesaspringtu, ievelkot vēderu. Nevajadzētu pārcensties, ievelkot vēderu. Neieteiktu šo vingrojumu pildīt tiem, kuriem ir paaugstināts asinsspiediens, elpceļu saslimšanas (piemēram, bronhiālā astma) un tiem, kam ir traucēta kuņģa augšējā slēdzējmuskuļa darbība u.c. ar kuņģa darbību saistītiem traucējumiem.”
 

LA.lv