Veselam
Dzīvesveids

Vīrietis 80 gadu vecumā uzzina, ka viņam ir dēls. Noskaties!0

Kadrs no video

80 gadus vecs tēvs uzzina, ka viņam ir dēls, par kura eksistenci nezināja. Izlasi aizkustinošu stāstu un noskaties, kā viņi satikās pirmoreiz!

Jebkurš bērns, kurš uzaug, nezinot, kas ir viņa bioloģiskie vecāki, sapņo, ka kādu dienu viņus atradīs. Šim vīram sapnis beidzot kļuvis par realitāti.

Maikls Rīds uzauga ar diviem mīlošiem audžuvecākiem. Viņam bija brīnišķīga audzināšana, bet viņš vienmēr ir sapņojis, ka atradīs savu bioloģisko tēvu.

60 gadu vecumā, esot ģimenes tēvam ar sievu un diviem paša bērniem, Maiklam beidzot izdevās satikt vīru, kas viņu radīja.

Maikla bioloģiskais tēvs, Deniss Faijs, cīnījās kā desantnieks Korejas karā pirms atgriezās atpakaļ Savienotajās Valstīs.

Pēc dienesta viņš devās piedzīvojumā ar draugiem uz Kaliforniju, kur pavadīja laiku iebraucamajās ēstuvēs. Viņam izveidojās attiecības ar sievieti, kura strādāja vienā no tām.

“Tajos laikos, ja tu satikies ar meiteni no iebraucamās ēstuves, tu biji sava veida mačo, jo viņām bija, no kā izvēlēties,” teica Deniss. Šī sieviete ir Maikla bioloģiskā māte.

Deniss par Maikla esamību nemaz nezināja. Sieviete atdeva bērnu adopcijai, tā arī nekad Denisam nepasakot, ka ir bijusi stāvoklī. “Viena lieta noveda pie otras, un es nekad tā arī viņu vairs neredzēju, viņa laikam bērnu atdeva adopcijai, tiklīdz viņai tas piedzima,” prāto Deniss.

Beidzot, 80 gadu vecumā, viņš uzzināja par Maikla eksistenci, un pat radās iespēja viņu satikt!

Maikls meklēja Denisu jau no 12 gadu vecuma, un beidzot šis sapnis piepildījās. Pēc gadiem neveiksmīgas meklēšanas, modernās tehnoloģijas padarīja to iespējamu. DNS tests uzrādīja Maikla saikni ar viņa bioloģisko ģimeni.

“Es atradu tēva māsīcu internetā caur DNS lapu, un viņa man deva norādes, kur varētu atrasties mans tēvs,” skaidro Maikls.

Divas ģimenes kļuva par vienu, kas tās satikās Soltleiksitijas starptautiskajā lidostā. Pirmīt viņš bija vienīgais bērns ģimenē, bet tagad viņam ir septiņi brāļi, divas māsas un nebeidzama mīlestība.

Deniss nevarētu būt laimīgāks, atkal apvienojies ar savu dēlu. “Šī, visticamāk, ir manas dzīves svarīgākā diena, un es ar viņu lepojos. Nav daudz cilvēku, kas ietu cauri tam visam, lai atrastu mani.”

Maiklam sava tēva Denisa atrašana nozīmēja, ka meklēšana dzīves garumā ir beigusies.

Abas ģimenes tagad ir daudz lielākas un vēl laimīgākas. Šis sirdi sildošais stāsts iezīmē mīlestības vērtību.
Nekad nav par vēlu atrast laimīgas beigas!

LA.lv