Veselam
Psiholoģija

Vīrs skatās uz citām sievietēm…0

Foto – Shutterstock

Veselam.lv lasītāja Irja jautā Dzīvesmākslas akadēmijas pasniedzējai Dimantrai Antrai:”Man ir 55 gadi un mans vīrs skatās uz citām sievietēm…”

Komentē Dimantra Antra: “Vīrietis bauda sievietes kā skaistus ziedus, gardu ēdienu, glītu apkārtni u.tml..  Ja vīrietis atklāti skatās uz svešām sievietēm, tad viņš atklāti rāda savu baudu. Sievietes uzdevums šajā situācijā ir novērtēt, cik baudāma ir viņa pati. Vai viņa ir “garšīga”. Vai viņa ir baudpilna un staro ar baudu. Vīrietis šādā veidā rāda, ka viņš grib “kaifot”, baudīt un izbaudīt visas jaukās lietas, kas viņam pienākas.

Dabiski viņam ir jārūpējas par savu sievieti gan materiāli, gan emocionāli, lai viņš šo sievieti var baudīt. Irjas uzdevums ir novērtēt, kā viņa var kļūt baudāmāka savam vīrietim gan emocionāli, gan vizuāli. Ja ārējais tēls Irjai jau ir ļoti “garšīgs”, tad varbūt tas vienkārši ir jāpadāra neierastāks. Jarada vīrietim pārsteigumi un pašai jābūt pārsteidzošai. Ja vīrietim kļūst garlaicīgi, tad sievietei jārada interese par sevi, radoši sevi pasniedzot gan vizuāli, gan intelektuāli. Irjas uzdevums ir parsteigt savu vīrieti. Taisīt dažādus trikus tā, lai viņa paņemtu visu viņa uzmanību sev.

Ja sieviete nekad nav bijusi griezsirdīga un kļuvusi tāda tikai vienreiz, tad arī tas vīrietim ir interesanti. Bet ja šī uzvedība atkārtojas, tas jau ir kļuvis apnicīgi. Jāpieņem, ka šim vīrietim patīk skaistums, bet tajā pašā laikā jāatrod veids, kā panākt, lai vīrietis šo skaistumu, pēc kura viņš ta alkst, var smelties un baudīt tieši no savas mīļotās sievietes. Šis darbs nav viegls. Tas ir darbs arī ar lepnību, aizvainojumu. Tā ir pašizaugsme.

Senos laikos geišas prata 64 mākslas, ar kurām piepildīja vīrieša vajadzību pēc skaistuma. Mūsdienās sievietes var pašas uzdot sev šo jautājumu, kā es radu skaistumu savam vīrietim? Pēc jautājuma visnotaļ šķiet, ka ar vīrieti viss ir kārtībā un viņš ir vesels. Ļoti ceru, ka tā patiešām ir!”

 

Lasiet arī citas Dimantras Antras atbildes

LA.lv