Veselam
Ārstēšana

Visā Latvijā uzņēmumos norisināsies Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti0

Foto: Fotolia

No šodienas līdz piektdienai aptuveni 70 uzņēmumos visā Latvijā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) akcija “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti”, informēja NVA.

Durvis savos uzņēmumos un iestādēs darba meklētājiem ar invaliditāti šogad plāno atvērt 70 darba devēji, piedāvājot 164 brīvās darba vietas tādās profesijās kā adīšanas un šūšanas iekārtu operators, adītājs, administrators, ambulatorās aprūpes ārsta palīgs, apkopējs, aprūpētājs, apsardzes dežurants, asistents personām ar invaliditāti, automehāniķis, ārstniecības iestādes pacientu reģistrators.

Tāpat brīvas darba vietas ir tādās profesijās bārmenis, būvgaldnieks, galdnieka palīgs, grāmatveža palīgs, iesaiņotājs, iestādes vadītāja palīgs, informācijas ievadīšanas operators, interešu pulciņa audzinātājs, klientu apkalpošanas operators, kokapstrādes iekārtu operators, kompozīto ražojumu montieris, kultūras pasākumu organizators.

Darba devējiem nepieciešams arī kvalitātes vadības sistēmu speciālists, leļļu meistars, lietvedis, mākslas pasākumu organizators, medicīnas māsa, metāla izstrādājumu montieris, mēbeļu galdnieks, palīgstrādnieks, parka dārznieks, pavāra palīgs, pārdošanas speciālists, projekta vadītājs, reklāmas speciālists, rūpnīcas katlu kurinātājs, saimniecības pārzinis.

Saistītie raksti

Uzņēmumi meklē arī sētnieku, sociālo rehabilitētāju, sporta pasākumu organizatoru, suņu un kaķu kopēju, šuvēju, transporta līdzekļu krāsotāju, transporta starpnieku, viesnīcu servisa speciālistu, viesu uzņemšanas organizatoru, virtuves darbinieku un citus darbiniekus.

Akcijas laikā uzņēmumos un iestādēs viesosies darba meklētāji ar invaliditāti, lai gūtu praktisku priekšstatu par darba procesu, tā specifiku, profesijām un brīvajām darba vietām, darba pienākumiem. NVA uzsver, ka darba devējiem tā būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, darba vidē iepazīstot darba ņēmēju ar invaliditāti profesionālās spējas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LE
LETA
Veselam
Bērnu slimnīcai ziedoti 120 kilogrami svaigu gurķu un 100 litri medus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Aicina valsts amatpersonas palielināt zāļu kompensācijas apmērus
16 stundas
LE
LETA
Veselam
Tikai 78% pirmsskolu darbinieku nodrošināti ar dezinfekcijas līdzekļiem, vēl mazāk ar sejas maskām un cimdiem
16 stundas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Viņķele izdod rīkojumu, nosakot prasības rīcībai ar Covid-19 inficēto personu mirstīgajām atliekām 3
7 stundas
LP
Linda Pužule
Pasaulē
“Mēs nebijām gatavi katastrofai.” Tautietes Lindas stāsts par straujo notikumu attīstību Spānijā
Speciālreportāža 11 stundas
LE
LETA
Veselam
Visstraujāk ar Covid-19 inficēto skaits turpina augt Rīgā 1
9 stundas
LE
LETA
Latvijā
Policija atklāj, kāds sods piemērots vīrietim par pensionāres nogrūšanu veikalā Ozolniekos
8 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
VIDEO. Traģiska avārija Juglā: bojā gājusi gājēja
9 stundas