Veselam
Ārstēšana

“Vision Express” – viss redzes korekcijai un acu komfortam0

Reklāmraksta foto

Acis ir ne tikai dvēseles spogulis, bet arī logs, caur kuru veramies šajā plašajā pasaulē. Redze ir viena no tām maņām, bez kurām ļoti grūti iedomāties kvalitatīvu ikdienu un pilnvērtīgu dzīvi.

Ar redzes traucējumiem un dažādām acu saslimšanām dzīves laikā sastopas ļoti daudz cilvēku. Tam par iemeslu var būt gan iedzimtība, gan dzīves laikā dažādu faktoru provocēti redzes traucējumi un saslimšanas.

Labā ziņa ir tā, ka mūsdienu medicīna un medicīnas preču ražotāji piedāvā tiešām plašas iespējas veikt redzes korekciju un uzlabot acu komfortu. “Vision Express” jau vairāk nekā 25 gadus nodarbojas ar kvalitatīvu redzes korekcijas līdzekļu izplatīšanu Latvijā, nodrošinot iespēju saņemt pašu labāko savu acu veselībai.

Brilles — vairāk nekā redzes korekcija

Laika gaitā brilles no vienkārša un diezgan neizskatīga redzes korekcijas līdzekļa ir kļuvušas par aksesuāru, par dzīvesstila elementu, ko rūpīgi izvēlas un pieskaņo savām vajadzībām. Briļļu funkcionēšanas principi gan daudz nav mainījušies, tās ir tās pašas lēcas un ietvari, kas pielāgojami katra pacienta acu vajadzībām, atjaunojot skaidru un precīzu skatu uz pasauli.

Izmaiņas ir tieši tajā, kādas brilles var piedāvāt mūsdienu ražošanas un tehnoloģiju iespējas. Tie ir visdažādākie ietvaru dizaini, plānākās lēcas, augstākā izturība. “Vision Express” Sadarbojas ar pašiem labākajiem un uzticamākajiem briļļu ražotājiem un zīmoliem no visas pasaules, gadājot par to, lai salonos būtu liela izvēle un garantija par preces kvalitāti.

Redzes pārbaude “Vision Express” salonos

Ja ir aizdomas par redzes traucējumiem un acīm ir diskomforts, jāapmeklē acu ārsts, kurš veic pārbaudi un sniedz rekomendācijas. Ātri un profesionāli acu pārbaudi 30 minūšu laikā var veikt arī visos “Vision Express” salonos pie pieredzējuša oftalmologa vai optometrista. Tādā veidā var ietaupīt savu laiku un uzreiz arī salonā iepazīties ar briļļu, kontaktlēcu un citu produktu piedāvājumu.

Visi “Vision Express Baltija” saloni ir aprīkoti ar mūsdienīgākajām iekārtām, nodrošinot pilnu redzes pārbaudi un un acs optikas topogrāfiju.

Pieteikties redzes pārbaudei “Vision Express” optikas salonā var tiešām ērti — aizpildot pieteikumu mājaslapā.

Katrs pacients saņem individuālu pieeju un profesionālas rūpes, jo ārsti arvien apgūst jaunu pieredzi un nozares jaunumus gan tepat Latvijā, gan ārzemēs.

“Vision Express” salonos — arī kontaktlēcas un saulesbrilles

Redzes korekcijai arvien biežāk briļļu vietā izvēlas kontaktlēcas, jo tās mūsdienu dinamiskajā dzīvesveidā sniedz daudz priekšrocību. Arī “Vision Express” salonos iespējams atrast savām vajadzībām piemērotas kontaktlēcas — vienas dienas, divu nedēļu, mēneša lietošanai. Kopā ar lēcām var iegādāties arī visus nepieciešamos aksesuārus, lai kontaktlēcu lietošana būtu droša un higiēniska.

Tagad, kad vasara ir pašā plaukumā, nepieciešamas kvalitatīvas saulesbrilles, ko arī varēs iegādāties salonos. Pieejamas saulesbrilles no daudzām zīmolu kolekcijām, kas garantē gan augstu kvalitāti, gan gaumīgu dizainu. Pērkot saulesbrilles optikas salonā ar labu reputāciju, klientam nav šaubu, ka saņems tiešām kvalitatīvas saulesbrilles ar tik svarīgo UV filtru, kas pasargās acis no saules ietekmes.

LA.lv