Veselam
Bērni

Zīdīšanas grūtības, cilmes šūnas, masāža bērniem. Notiks bezmaksas semināri0

Foto no kulturologia.ru

“Gaidību 4dienas” seminārs, kurš notiek katra mēneša pēdējā ceturtdienā visa gada garumā t/c Domina Shopping, šogad svin jau devīto gadadienu. Atzīmējot aizvadītos izglītojošos seminārus, labi pavadītu laiku kopā ar topošajām māmiņām un zinošiem speciālistiem, pasākuma organizatori ir sarūpējuši vairākus pārsteigumus un balvas. Bezmaksas seminārā ir laipni gaidīti visi bez iepriekšējas pieteikšanās.

Kā jau katru reizi, semināra laikā tiek runāts par aktuālām un noderīgām tēmā. Šoreiz par ķermeņa masāžu bērna gaidīšanas laikā konsultēs fizioterapeite un Aqua fitness trenere Luīze Ventaskrasta; par cilmes šūnu banku un to vērtību stāstīs LYL BioBank vadītāja Zane Roga; par iespējamajām grūtībām uzsākot krūts barošanu konsultēs topošā ārste un dūla Katrīna Puriņa–Liberte; par emocionālo piesaistes veidošanu starp vecākiem un mazuli pēcdzemdību periodā skaidros psiholoģe un zinātņu doktore Klīniskajā psiholoģijā Diāna Zande; bet par bailēm no dzemdībām un kā veicināt harmoniskas dzemdības pastāstīs psiholoģe Kristīne Balode.

Rūpējoties par apmeklētāju ērtībām, t/c Domina Shopping veic esošo labierīcību rekonstrukciju. Lai labierīcības būtu pēc iespējas ērtākas jaunajām māmiņām un mazuļiem, semināra laikā tiks veikta balsošana par barošanas krēsliem, padarot komfortablāku šo svarīgo brīdi – bērna zīdīšanu. Balsojuma laikā māmiņas varēs ne tikai apskatīties, bet arī iztestēt vairākus barošanas krēslus, kas turpmāk sniegtu iespēju vienmēr laikus un ērti pabarot jaundzimušos. Barošanas krēsliņš, kurš saņems visvairāk balsojumus tiks izvietots pirmajā rekonstruētajā bērnu kopšanas telpā, kas tiks atvērta apmeklētājiem maija sākumā.

Atbalstot jaunās māmiņas un t/c Domina Shopping vēlmi nodrošināt izglītojošus seminārus, lieldraugs LYL BioBank cilmes šūnu banka un Euroaptieka ir sarūpējuši vērtīgas un noderīgas balvas, kuras palīdzēs jaunajām māmiņām atvieglot ikdienu. Sadarbības partneri un t/c nomnieki ir sagādājuši lieliskas balvas, īpašus piedāvājumus un atlaides semināra dalībniekiem.

“Gaidību 4dienas’’ jubilejas seminārs notiks 2018. gada 26. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 13:00 tirdzniecības centrā Domina Shopping, Ieriķu ielā 3, Rīgā (centrālajā laukumā pie restorāna Vairāk Saules). Dalība seminārā ir bezmaksas.

LA.lv